Jakość i bezpieczeństwo hodowli

Nasza jakość zaczyna się od surowca

Najwyższą jakość w branży mięsnej można uzyskać wyłącznie dzięki połączeniu nowoczesności i bezpieczeństwa. O jakość naszego surowca i bezpieczeństwo hodowli dbają wysoko wykwalifikowani specjaliści. Razem z nimi możemy budować przyszłość zdrowego jedzenia.

Znamy naszych dostawców

Szczególnie istotna jest jakość surowca, który trafia do naszych zakładów. Wspólnie z najlepszymi hodowcami w całej Polsce realizujemy program “Razem w Przyszłość”. Dzięki bliskiej współpracy z rolnikami i możliwości kontroli na każdym etapie mamy pewność, że mięso, które przerabiamy w naszych zakładach jest bezpieczne i wysokiej jakości. Jesteśmy jedną z pierwszych firm przetwórstwa mięsnego na polskim rynku, która wdrożyła system bezpośredniej współpracy z rolnikami.

Nasz pionierski program hodowli trzody chlewnej działa od 2000 r., a program opasu bydła został wdrożony w marcu 2007 r. i jest unikalny także w skali międzynarodowej. Dziś współpracuje z nami niemal 2 000 hodowców.

Wspólnie dbamy o jakość i bezpieczeństwo

Rolnicy, którzy z nami współpracują w ramach programu “Razem w przyszłość” korzystają z preferencyjnego finansowania, mają dostęp do materiału hodowlanego najwyższej jakości. Nasi partnerzy mają zapewnione stałe merytoryczne wsparcie specjalistów. Korzystają też z pasz i surowców od wiodących producentów.

W trosce o to, aby mięso używane do produkcji w naszych zakładach było najwyższej jakości, mamy własną sieć punktów skupu, a nasi przedstawiciele w terenie są w bieżącym kontakcie z hodowcami. Ich zadaniem jest między innymi dopilnowanie, aby zwierzęta dostarczane przez rolników do skupu były w odpowiednim wieku, co bezpośrednio decyduje o jakości mięsa.

"Razem w przyszłość" w mediach specjalistycznych

Pochodzenie żywności, dbałość o jej jakość i kontrola na każdym etapie produkcji wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów - również specjalistycznych. Sokołowski program „Razem w Przyszłość” jest prezentowany jako pozytywny przykład takich działań. Zachęcamy do lektury.

Pobierz artykuł
"Współpraca z korzyścią dla obu stron"

Pobierz artykuł
"Opas w oparciu o jałówki"

Pobierz artykuł
"Jakość z polskich gospodarstw"

Pobierz artykuł
"Współpraca sie opłaca"

Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej
sokolow.pl